Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

1994 yılında Umut Aydın tarafından butik cafe olarak kurulan Turuncu, yıllar içerisinde kendisini geliştirerek bir kültür ve eğlence merkezi haline dönüşmüştür. Günümüzde bünyesinde birçok farklı hizmet alanını barındıran Turuncu; Turuncu Cafe, Turuncu Canlı Müzik Pub, Turuncu Fal Merkezi, Turuncu Tatto&Piercing stüdyosu, Ankara Langırt Klubü gibi birden fazla işletmenin tek çatı altında toplandığı kompleks bir eğlence merkezidir. 2 Kat ve 9 daireden oluşan işletmemiz botanik bahçesi, canlı müzik salonu, otantik teras, tatto&piercing stüdyosu, langırt klübü, fal bakım merkezi gibi birçok farklı bölümden oluşmakta ve birden fazla ihtiyacınızı bir seferde karşılamanızı sağlayacak bir eğlence merkezi olma özelliği taşımaktadır.
Zengin kokteyl barında yüzün üzerinde kokteyl ve alkol çeşidi, sıcak barında dünyanın her yerinden derlenmiş kahve çeşitleri ile yaz/kış her damağa uygun içecek çeşitliliği sunar. Dünya mutfağında ise her ülkenin en leziz ve otantik yemeklerinden bulmanız mümkün. Kırmızı ve beyaz etten pizzaya, makarna çeşitlerinden salatalara, dürümlerden hamburger çeşitlerine, Afrika özel mutfağından Hindistan'ın baharatlı lezzetlerine kadar zengin bir çeşitlilikle damağınızda kalan lezzetler sunmaktadır.
Gün boyu kesintisiz canlı müzik yapan Türkiye'nin tek mekanı olma özelliğini taşır. Canlı müzik aralarında ise kesintisiz bir şekilde dj performans sizlere eşlik etmektedir. Ankara'nın en iyi yerel müzik gruplarını ve solistlerini dinleyebileceğiniz nadir mekanlardan biri olarak, her gün yeni bir müzik etkinliği ve konser Turuncu'da sizleri beklemektedir.
Çok müzik, çok yemek, çok kokteyl sloganıyla çıktığımız yolculukta eğlenceye dair ne arasanız Turuncu'da diyor ve sizi lezzetle eğlencenin buluşmasına davet ediyoruz.

01.

DÜNYA MUTFAĞI

Sizin için her ülkenin en meşhur yemeklerini menümüze koyarak egzotik ve farklı lezzetleri ayağınıza kadar getirdik. Dünyanın en meşhur lezzetlerinin yanında special seçeneklerle farklı deneyimler edinmenize de fırsat sunuyoruz.

02.

ZENGİN KOKTEYL BARI

Dünyanın her köşesinden alkol çeşitini taze meyve ve özel soslarla harmanlayarak hazırladığımız orijin kokteylerin yanı sıra special lezzetlerle tropik tatların yolculuğuna çıkacağınız bir menüyle karşınızdayız. Yüzün üzerinde kokteyl seçeneğiyle Ankara'nın en zengin koktey barına davetlisiniz.

03.

DÜNYA KAHVELERİ

Kolombiya'dan Yemen'e onlarca farklı demleme ve lezzette kahvelerin Turuncu farkıyla Ankara'nın en iyi barmenlerinin hazırladığı zengin kahve menüsüyle hizmetinizdeyiz.

Açık Saatler

DJ Performans
10:00 - 02:00

Canlı Müzik
15:00 - 00:00

Pub Lokasyon

Adres:
Meşrutiyet Caddesi Konur 1. Sokak No:15/3
Kiper Apartmanı 1. Kat Kızılay/ANKARA

Pub İletişim

Telefon:
0312 418 1827
0542 376 1188

Instagram:
turuncu_pub